👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق در مورد اصحاب کهف

ارتباط با ما

... دانلود ...

اصحاب کهف

اصحاب کهف (بهفارسی: یاران غار) عده‌ای مسیحی بودند که در دوران حکمرانی یکی از حکمرانان محلیروم باستانبه نامدقیانوس، در شهری به نام "فیلادلفیا" که امروزه به آنآلاشهرگفته می‌شود و درترکیهامروزی واقع است، زندگی می‌کردند و همگی جز یکی از آنان که یک چوپان به همراه سگش بود از اشراف زادگان و درباریان بودند و دین خود را مخفی نگاه می‌داشتند.

اینان سرانجام از ظلم حاکم روزگار به ستوه آمده بر اساس الهامی که از خداوند دریافت کردند «پس هنگامی که از خدایان دروغین دوری جستید به غار پناهنده شوید تا پروردگارتان رحمتش را بر شما ارزانی دارد». چون به غار رسیدند. به خواب عمیقی رفتند و در حدود سیصد سال به خواب بودند؛ پس از سیصدسال که بیدار شدند فکر کردن که چند ساعتی بیش نخوابیده اند. چون به شهر شُدند همه چیز را دیگرگونه یافتند. سرانجام به غار بازگشته و دیگر اثری از انها یافت نشد.

👇محصولات تصادفی👇

مروری بر سیستم¬های سازه¬ای دینامیک کتاب مدیریت خانواده و هزینه ها نقشه ویلایی هر طبقه 58 متر مربع در دو طبقه پیشینه پژوهش وچاچوب مبانی نظری مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) پاورپوینت هزینه یابی جذبی، متغیر، فرامتغیر (همراه با مثالهای کاملاً تشریحی)